Archives

Home / Business / Zoptymalizuj swój kanał informacyjny na Facebooku, aby uzyskać maksymalną ekspozycję

Zoptymalizuj swój kanał informacyjny na Facebooku, aby uzyskać maksymalną ekspozycję

Business 0

Wskazówki od Twojego dostawcy usług hostingowych

Wśród osób, które klikną przycisk „lubię to” na fanpage Twojej firmy na Facebooku, aż 90% tych osób nigdy nie wraca na Twój fanpage, ale raczej widzą i wchodzą w interakcję z Twoimi treściami w kanale „aktualności” znajdującym się na ich Strona na Facebooku. Z tego powodu ważne jest, aby Twój kanał wiadomości był zoptymalizowany pod kątem dużego wpływu na sekcję treści wiadomości na Facebooku. Każdego miesiąca na Facebooku udostępnianych jest 30 miliardów wiadomości. Twoim zadaniem jest upewnienie się, że Twoje wiadomości są widoczne.

Trzy czynniki, które wpływają na to, czy ludzie zobaczą Twoje wiadomości:

Czynniki te składają się na algorytm zwany „Edgerrank”. To muranski bardzo myląca formuła i nikt tak naprawdę nie wie na pewno, jaka jest formuła, ale oto czynniki, które mogą pomóc w oglądaniu Twoich postów w kanale wiadomości przez większą liczbę osób i zwiększyć zaangażowanie fanów.

1. Powinowactwo – relacja, jaką Twój fan ma z Twoją stroną, ile wchodzą w interakcje, komentują i lubią, jak często widzą Twoje treści

2. Waga – każdy element treści ma określony wynik, niezależnie od tego, czy ludzie lubią, czy udostępniają

3. Aktualność – jak niedawno był Twój post?

Ponownie, nikt tak naprawdę nie zna dokładnej formuły algorytmu, ale przeprowadzono wiele badań nad najskuteczniejszymi sposobami optymalizacji treści na Facebooku. Po przeprowadzeniu szeroko zakrojonych badań są to najważniejsze wskazówki, dzięki którym Twoje treści będą oglądane przez większą liczbę osób na ich kanale informacyjnym na Facebooku.

Wskazówki, jak sprawić, by Twoje treści były bardziej widoczne w kanale aktualności na Facebooku.

1. Mniej znaczy więcej.

Publikuj dwa do pięciu razy dziennie na swoim fanpage’u na Facebooku, a przekonasz się, że zwiększysz zaangażowanie. Głównym powodem, dla którego fani będą niepodobni do Twojej strony lub ukryją Twoje aktualizacje w swoich kanałach informacyjnych, jest to, że publikujesz zbyt często.

  •  
    Previous Post

    Sistem Roulette Online – Cara Mengatur Dan Memainkan Roulette Online

  •  
    Next Post

    Slot Online Terbaik